Praca.pl Praca
mechanik konserwacja samochodow

Praca mechanik konserwacja samochodow

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 8

  • TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    11 godz.
    Zadania: Praca stacjonarna; Wykonywanie napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych; Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych; Tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności; Oczekiwania: Doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji wózków...
  • Mechanik - konserwacja samochodów

    OTTO Special Staffing   Holandia, Den Bosch
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / o pracę tymczasową  pełny etat   12 000 - 17 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    1 dni
    Jakie są WYMAGANIA na to stanowisko? Doświadczenie jako mechanik; Dokładność, umiejętność działania w zespole; Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego; Ukończone technikum samochodowe będzie dodatkowym atutem!
  • Mechanik stacjonarny wózków widłowych

    TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    4 dni
  • Mechanik samochodów ciężarowych

    BAS World   Holandia, Veghel
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    wstępne przeglądy, przeglądy techniczne; prace naprawcze oraz remonty silników i skrzyń biegów;
  • Mechanik mobilny wózków widłowych

    TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.   Ostrołęka    praca mobilna
    6 dni
    Zadania: Praca mobilna; Wykonywanie napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych; Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych; Tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności; Oczekiwania: Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne; Podstawowa wiedza i...
  • Mechanik warsztatu ciężarowego

    8 dni
    masz doświadczenie w konserwacji samochodów ciężarowych lub zaczynasz w zawodzie jako mechanik mile widziane wykształcenie jako mechanik pojazdów użytkowych jesteś pozytywną osobą, elastyczna i chętna do pracy
  • Pracownik myjni ciężarowej - detailing

    8 dni
    Mile widziane doświadczenie w detailingu lub na myjni ciężarowej;