Praca.pl Praca Wielkopolskie Kalisz
Lekarz Medycyny Pracy

Praca Lekarz Medycyny Pracy Kalisz najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Lekarz Medycyny Pracy wielkopolskie najnowsze oferty pracy

  • Asystent Stomatologiczny / Asystentka Stomatologiczna

    LUX MED Sp. z o.o.   Poznań, ul. Głogowska 151    praca stacjonarna
    asystent  umowa zlecenie  pełny etat
    1 dni
    Główne zadania: czynne asystowanie przy zabiegach stomatologicznych, przygotowywanie gabinetów do pracy z pacjentem, prowadzenie dokumentacji medycznej, przygotowanie i sterylizacja narzędzi. Nasze oczekiwania wobec Ciebie: wykształcenie minimum średnie - kierunkowe, dyplom potwierdzający...
  • Lekarz Systemu w Zespołach Ratownictwa Medycznego

    Szpital Specjalistyczny w Pile   Piła    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Pozostawanie w gotowości do udzielania świadczeń opieki zdrowotnej oraz udzielania świadczeń opieki zdrowotnej w czasie dyżurów w zespole specjalistycznym, zgodnie z posiadanymi kompetencjami jako lekarz systemu służących zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia, w razie...