Praca Lekarz Kardiolog Warszawa, Wola

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • Lekarz Kardiolog

    Sensor Cliniq Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.   Warszawa, Wola    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Wymagania: Dyplom lekarza, Aktualne prawo do wykonywania zawodu, Wymagana specjalizacja z zakresu kardiologii. Od Kandydatów oczekujemy: Dyspozycyjności, Umiejętności kreatywnego rozwiązywania trudności, Zaangażowania i odpowiedzialności, Umiejętności interpersonalnych i wysokiej kultury...

Praca Lekarz Kardiolog mazowieckie najnowsze oferty pracy

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat / część etatu / tymczasowa/dodatkowa
    2 dni
    Twoje zadania: opieka nad Pacjentem; dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce; Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów. Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź...

    Praca.pl   Warszawa    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista mid / senior / ekspert  pełny etat / część etatu  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    13 dni
    Do Twoich zadań będzie należało: kompleksowa opieka kardiologiczna nad pacjentami; diagnozowanie i leczenie chorób serca oraz układu krążenia; udział w badaniach klinicznych i projektach rozwojowych; współpraca z interdyscyplinarnym zespołem medycznym; Oczekujemy: Tytułu lekarza...