Praca.pl Praca
kurier przewoznik kierowca

Praca kurier przewoznik kierowca

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 5

  • Przewoźnik

    LeasingTeam   Łódź    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  kontrakt B2B   12 000 - 14 000 zł netto (+VAT)/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 godz.
    Podstawianie sprawnego pojazdu w wyznaczonym miejscu i czasie. Pobieranie i zdawanie przesyłek zgodnie z procedurami. Odbiór i doręczanie przesyłek klientom. Rozliczanie dokumentów i gotówki. Udział w załadunku, rozładunku i sortowaniu paczek. Utrzymanie pojazdu w dobrym stanie technicznym.

    LeasingTeam   Zabrze    praca stacjonarna
    9 godz.
  • LeasingTeam
    9 godz.
  • Kurier / Przewoźnik - Kierowca

    DPD Polska Sp. z o.o.   Płock, ul Kutnowska 49    praca mobilna
    pracownik fizyczny  kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Zakres obowiązków: doręczanie przesyłek do klientów firmowych oraz indywidualnych; realizowanie odbiorów przesyłek od klientów; Wymagania: zaangażowanie, motywacja do działania oraz dyspozycyjność; wysoka kultura osobista konieczna w kontakcie z Klientami DPD; sumienność i...
  • Przewoźnik / Serwisant

    Elis Textile Service Sp. z o.o.   Śląsk, Górny Śląsk    praca mobilna   za 3 dni wygasa
    pracownik fizyczny  kontrakt B2B
    6 dni
    Twoje zadania Dostawa i odbiór odzieży od Klientów z zachowaniem wyznaczonych terminów; Wymiana mat wejściowych oraz urządzeń higienicznych; Rzetelne rozliczanie się z powierzonej dokumentacji; Obsługa mobilnej aplikacji; Utrwalanie dobrego wizerunku firmy;