Praca.pl Praca Śląskie Sławków
Koordynator Projektu

Praca Koordynator Projektu Sławków

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • Project Manager / Kierownik Projektu

    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: Organizacja, planowanie i realizacja budowy. Sporządzanie i nadzór nad wykonywaniem budżetów i harmonogramów. Optymalizowanie procesu inwestycyjnego pod kontem kosztowym i terminowym oraz jakościowym. Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP przepisów prawa budowlanego,...

Praca Koordynator Projektu śląskie najnowsze oferty pracy

  • Kierownik / Inżynier robót elektrycznych

    MIRBUD S.A.   Węgierska Górka    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    1 dni
    Twój zakres obowiązków czynny udział w procesie przygotowania oraz realizacji budowy, koordynacja branżowa i nadzór nad właściwą organizacją robót elektrycznych / telekomunikacyjnych na budowie, w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i przepisy BHP, prowadzenie...
  • Kierownik Działu Marketingu

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    5 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: zarządzanie zespołem; obszar brandingu, PR oraz trade marketingu w organizacji; opracowanie i wdrożenie architektury marek; współtworzenie i wdrożenie kompleksowej strategii komunikacji marketingowej; planowanie i zarządzanie budżetem mediowym oraz trade...