Praca.pl Praca Śląskie Chorzów
Koordynator Projektu

Praca Koordynator Projektu Chorzów najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Koordynator Projektu śląskie najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Projektów

    DAAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ   Bielsko-Biała    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 godz.
    Zakres obowiązków: Odpowiedzialność za całościowe planowanie projektów, ich realizację zgodnie z harmonogramem oraz efektywne zarządzanie czasem i zasobami; Nadzór nad prawidłową organizacją prac na budowie, w tym zarządzanie zasobami ludzkimi i materialnymi w celu zapewnienia...
  • Kierownik Działu Marketingu

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    15 godz.
    Będziesz odpowiedzialny/a za: zarządzanie zespołem; obszar brandingu, PR oraz trade marketingu w organizacji; opracowanie i wdrożenie architektury marek; współtworzenie i wdrożenie kompleksowej strategii komunikacji marketingowej; planowanie i zarządzanie budżetem mediowym oraz trade...
  • Kierownik / Inżynier robót elektrycznych

    MIRBUD S.A.   Węgierska Górka    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    10 dni
    Twój zakres obowiązków czynny udział w procesie przygotowania oraz realizacji budowy, koordynacja branżowa i nadzór nad właściwą organizacją robót elektrycznych / telekomunikacyjnych na budowie, w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i przepisy BHP, prowadzenie...
  • Kierownik projektu

    Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu   Zabrze    praca stacjonarna
    4 dni

    Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach   Katowice    praca stacjonarna
    5 dni