Praca Konsultant Medyczny Brodnica najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Konsultant Medyczny kujawsko-pomorskie najnowsze oferty pracy

  • Konsultant Medyczny

    Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.   Świecie    praca mobilna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Zapraszamy kandydatów/-tki z doświadczeniem jak i bez doświadczenia na podobnym stanowisku, którzy: Ukończyli studia wyższe, Mogą pochwalić się sukcesami w dotychczasowej pracy, Posiadają ugruntowane relacje w środowisku lekarskim oraz aptecznym na podległym terenie (mile widziane),...
  • Przedstawiciel Medyczny

    Praca.pl   Świecie    praca mobilna   za 3 dni wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    13 dni
    Zadania: promocja leków; budowanie trwałych relacji z lekarzami POZ i psychiatrami współpraca z farmaceutami na podległym terenie bieżąca analiza sytuacji rynkowej raportowanie działań
  • Bionorica Polska Sp. z o.o.
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Twój zakres obowiązków: planowanie i codzienna realizacja ambitnych zadań promocyjnych zgodnych ze strategią biznesową Spółki, regularne raportowanie, pozyskiwanie informacji rynkowych, ich analiza oraz wykorzystanie w codziennej pracy, reprezentowanie Spółki w terenie wobec jej...
  • NES Fircroft
    specjalista senior / mid / junior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Jeśli mieszkasz w Olsztynie, Ostródzie, Grudziądzu, Bydgoszczy, Toruniu lub bezpośredniej okolicy tych miast, posiadasz doświadczenie we współpracy z sieciami aptek jesteś zaangażowany/zaangażowana, szukasz rozwiązań i wykazujesz postawę właścicielskąta oferta pracy czeka na Twoją...