Praca Konstruktor Zagórz

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • Młodszy Konstruktor Wyrobu

    ADR Polska sp. z o. o.   Zagórz    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat   4 300 - 4 500 zł brutto/mies.
    5 godz.
    Zadania osoby na tym stanowisku: Udział w tworzeniu dokumentacji technicznej. Pomoc w nadzorze nad produkcją nowych wyrobów. Współpraca przy projektowaniu i optymalizacji wyrobów.

Praca Konstruktor podkarpackie najnowsze oferty pracy

  • Konstruktor

    Nowy Styl   Jasło    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Zakres obowiązków: projektowanie i opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej wprowadzanie danych konstrukcyjnych do systemu PLM i ERP czynny udział w procesie wdrożenia nowych wyrobów nadzór na powstawaniem prototypów standaryzacja i optymalizacja konstrukcji poszukiwanie i testowanie nowych...
  • Design Engineer - Konstruktor

    5 dni
    Zakres obowiązków: praca z nowoczesnymi narzędziami projektowymi, takimi jak CatiaV6, Solidworks; zarządzanie dokumentacją konstrukcyjną na platformie PLM 3dExperience; udział w pracach konstrukcyjnych przy tworzeniu i modernizacji produktów; nadzór nad prototypami i testowanie nowych...
  • Konstruktor / Operator CNC

    Nano Prime   Dębica    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat / część etatu   9 784 - 11 250 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Projektowanie detalu, Organizacja i nadzór procesu produkcji od projektu po obróbkę CNC, Współtworzenie technologii/ receptur w zakresie CNC, Prowadzenie obróbki CNC, Dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów, Kontrola i nadzór jakościowy nad procesem produkcji.