Praca Konstruktor Zadąbrowie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • Konstruktor

    ER Group   podkarpackie    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Zakres obowiązków: Opracowywanie dokumentacji technicznej oraz projektów konstrukcyjnych zgodnie z wymaganiami klienta; Tworzenie modeli 3D oraz rysunków technicznych przy użyciu programów CAD; Opracowywanie dokumentacji, rysunków wykonawczych (przedstawienie poszczególnych detali) i...

Praca Konstruktor podkarpackie najnowsze oferty pracy

    Nowy Styl   Jasło    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    16 godz.
    Zakres obowiązków: projektowanie i opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej wprowadzanie danych konstrukcyjnych do systemu PLM i ERP czynny udział w procesie wdrożenia nowych wyrobów nadzór na powstawaniem prototypów standaryzacja i optymalizacja konstrukcji poszukiwanie i testowanie nowych...

    Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach   Wola Ociecka    praca stacjonarna
    7 dni