Praca Konstruktor Macierzysz najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Konstruktor mazowieckie najnowsze oferty pracy

  • KTI Poland S.A.
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 godz.
    OPIS STANOWISKA: Koordynowanie realizacji zadań projektowych w zakresie branży budowlanej; Analiza raportów, map, dokumentacji projektowej, dokumentacji geologicznej pod kątem potrzeb i wytycznych projektu Pełnienie doradztwa technicznego na każdym etapie realizacji Inwestycji; Zarządzania...
  • Praca.pl
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    7 dni
    Zakres obowiązków: Koordynacja projektów w sektorze budowlanym, Analiza dokumentów projektowych i geologicznych, Doradztwo techniczne we wszystkich fazach projektu, Zarządzanie informacjami i dokumentacją projektową, Kontrola zgodności dokumentacji dostawców z wymaganiami projektu, Praca...