Praca Konserwator Słubice najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Konserwator lubuskie najnowsze oferty pracy

  • Pracownik utrzymania terenu

    Wendre Poland Sp. z o.o.   Kostrzyn nad Odrą    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie porządku w okół budynku, na hali produkcyjnej oraz na parkingu; Prace ogrodnicze: koszenie, zbieranie trawy, podlewanie krzewów, nawożenie itp. Prace konserwacyjne; Zgłaszanie awarii i usterek; W okresie zimowym odśnieżanie; Segregacja odpadów; Nasze wymagania...
  • Pracownik gospodarczy

    3 dni
    Zakres obowiązków Sprzątanie terenu wokół budynku firmy; Utrzymywanie czystości parkingu; Koszenie, zbieranie i grabienie skoszonej trawy; Pielęgnacja krzewów (podlewanie, odchwaszczanie, nawożenie i tym podobne); Wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych; Zgłaszanie wszelkich awarii i...
  • Technik obiektu (k/m)

    ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K   Zielona Góra, Galeria Zielona Dolina    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Twoje zadania: Nadzór nad systemami bezpieczeństwa i zarządzania budynkiem (BMS,SAP, DSO, SSWiN itp.). Prowadzenie przetargów, zbieranie ofert, wysyłanie zleceń, koordynacja i kontrola firm zewnętrznych. Wykonywanie bieżących napraw, serwisów, przygotowywanie instalacji pod eventy....
  • Monter / konserwator urządzeń przeciwpożarowych

    Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie   Wschowa    praca stacjonarna
    1 dni