Praca.pl Praca Lubelskie Kraśnik
Kierownik Zmiany

Praca Kierownik Zmiany Kraśnik

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • Technical Sales Manager (branża rafineryjna) / FCC Technical Sales Manager

    ER Group   lubelskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat   20 000 - 25 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    5 dni
    Przyszły zakres obowiązków: Utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami rafinerii ropy naftowej Wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie właściwości produktów oraz zarządzanie wymaganiami technicznymi klientów; Regularne wizyty w rafineriach w celu udzielania wsparcia technicznego...

Praca Kierownik Zmiany lubelskie najnowsze oferty pracy

  • Kierownik magazynu

    ManpowerGroup   Lublin    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Zadania: Koordynacja pracy magazynu; Nadzór pracy podległego zespołu; Weryfikacja dokumentacji związanej z przyjęciem i wydaniem towarów; Planowanie inwentaryzacji; Prowadzenie wymaganej dokumentacji magazynowej; Kontrola czasu wykonywanych przez pracowników zadań, wydajności ich pracy;...
  • Zastępca Kierownika Magazynu

    AGATA Spółka Akcyjna   Lublin    praca stacjonarna
    10 dni
    Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Nadzór i współudział w przyjmowaniu i wydawaniu towarów; Zapewnienie właściwego magazynowania towaru gwarantującego zachowanie jakości; Przestrzeganie wewnętrznych procedur związanych z bezpieczeństwem, jak i organizacą pracy podległego personelu.

    5 dni