Praca.pl Praca Mazowieckie Radom
Kierownik Oddziału

Praca Kierownik Oddziału Radom najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Kierownik Oddziału mazowieckie najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor Agencji

    Prudential Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    dyrektor  kontrakt B2B  pełny etat
    1 dni
    Zaangażowani ludzie, najwyższe standardy oraz prosta w konstrukcji oferta produktowa dopasowana do potrzeb klientów czynią nas wyjątkowym partnerem do współpracy. Jeśli posiadasz doświadczenie menedżerskie w branży ubezpieczeniowej zapraszamy do aplikowania na ww. stanowisko. Do zadań...

    Praca.pl   Warszawa    praca stacjonarna
    dyrektor  kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    10 dni
    Twoje główne zadania: Budowanie i zarządzanie zespołem sprzedaży. Tworzenie własnego biznesu. Rekrutacja, szkolenie i wdrażanie nowych Konsultantów oraz Liderów Sprzedaży. Aktywne budowanie portfela klientow. Realizacja strategii sprzedażowych. Rozwój umiejętności produktowych i...
  • Koordynator Projektów Budowlanych

    Bergerat Monnoyeur sp. z o.o. – Oddział Eneria   Izabelin-Dziekanówek, ul. Modlińska 1    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    11 dni
    Opis stanowiska: praca na budowie i w biurze - nadzór nad przygotowaniem i realizacją prac. analiza dokumentacji, przygotowanie zestawień kosztorysowych oraz kontrola budżetu; kontakt z dostawcami, przygotowywanie zamówień i koordynowanie dostaw. nadzorowanie jakości i terminowości robót...