Praca.pl Praca
kierownik magazynu, Holandia

Praca kierownik magazynu, Holandia

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Koordynator Zespołu Przygotowania Zamówień

    e&a Sp.z.o.o   Holandia, Eindhoven    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    10 godz.
    Zakres obowiązków: Składanie zamówień za pomocą systemu WMS; Rozdzielanie zadań pomiędzy pracowników, a także nadzorowanie przygotowania produktów do obróbki parowej. Nadzór nad realizacją zadań; Rozstrzyganie konfliktów i problemów w zespole. Wymagania: Komunikatywna znajomość...
  • Koordynator na magazynie odzieżowym

    2 dni
    Zakres obowiązków: Table Leader : Składanie zamówień z systemu WMS; Rozdzielanie zamówień pomiędzy pracowników zespołu (na tym etapie odbywa się przygotowywanie produktów, które zostaną poddane obróbce parą -rozpakowywane i wyposażone w wieszak) Nadzór nad realizowaniem zadań...