Praca Kierownik Kontraktu Ostrów Mazowiecka najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Kierownik Kontraktu mazowieckie najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Kontraktu / Kierownik Budowy

    NAFIBUD S.A.   Warszawa, Bemowo    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat   8 000 - 10 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zakres obowiązków: Organizacja kontraktu, opracowanie i realizacja budżetów dotyczących budowy. Sporządzanie i bieżącą aktualizację harmonogramów budowy. Realizacja i aktualizacja budżetów budowy przy zapewnieniu maksymalizacji uzyskanej na kontrakcie marży. Przygotowywanie umów z...
  • Kierownik Robót Elektrycznych / Telekomunikacyjnych

    MIRBUD S.A.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    6 godz.
    Twój zakres obowiązków Udział w procesie planowania i realizacji projektów budowlanych. Nadzorowanie prac elektrycznych/telekomunikacyjnych; Prowadzenie dokumentacji projektowej i wykonawczej; Monitorowanie i kontrolowanie postępów prac podwykonawców; Przestrzeganie harmonogramu prac;...
  • Kierownik / Inżynier robót elektrycznych

    2 dni
    Twój zakres obowiązków czynny udział w procesie przygotowania oraz realizacji budowy, koordynacja branżowa i nadzór nad właściwą organizacją robót elektrycznych / telekomunikacyjnych na budowie, w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i przepisy BHP, prowadzenie...