Praca Kierownik biura Bielany Wrocławskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • Executive Assistant / Asystent Zarządu

    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    asystent  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Wymagania: Doskonałe umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie; Biegła znajomość języka angielskiego (C1) Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (B2) Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (Outlook, PowerPoint, Word, Excel) Gotowość do przeprowadzki do Niemiec;

Praca Kierownik biura dolnośląskie najnowsze oferty pracy

  • Kierownik obiektu

    ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K   Wrocław    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    24 godz.
    Twoje obowiązki: Utrzymanie obiektów komercyjnych; Przygotowanie i zbieranie ofert przetargowych; Organizacja przeglądów technicznych; Nadzór nad wyposażeniem technicznym; Raportowanie do siedziby w Niemczech; Zarządzanie dokumentacją obiektów; Budowanie relacji z dostawcami i partnerami;...
  • Kierownik sklepu 1Minute Light

    Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.   Świdnica, Higasa Park, ul. Ceglana 4    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa agencyjna  pełny etat
    4 dni
    Twój zakres obowiązków Dołącz do nas i zostań Agentem! Zbuduj zgrany team i wspólnie ze swoim zespołem realizuj wyznaczone cele sprzedażowe dbając o najwyższy standard obsługi klienta. Dlaczego warto? Praca Agenta to codzienne wyzwania, ale i mnóstwo okazji do osiągnięcia osobistych i...
  • Asystentka Zarządu

    Web INnovative Software sp. z o.o.   Wrocław, Psie Pole, budynek 3b piętro 3    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 12 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 godz.
    efektywne zarządzanie kalendarzem spotkań wewnętrznych i zewnętrznych Prezesa; koordynacje przepływu informacji pomiędzy Prezesem a pozostałymi działami w firmie i pozostałymi spółkami; samodzielne prowadzenie zleconych projektów; planowanie i organizacja wyjazdów służbowych i...

    3 dni