Praca.pl Praca
inzynier ds rozwoju procesow

Praca inzynier ds rozwoju procesow

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Asystent Projektanta Produktów

    ADR Polska sp. z o. o.   Zagórz    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior) / asystent  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zadania osoby na tym stanowisku: Tworzenie dokumentacji technicznej. Nadzór nad produkcją nowych produktów. Projektowanie i optymalizacja produktów.
  • Technolog / Technolożka ds. wdrożeń komponentów z drewna

    Nowy Styl   Rzepedź    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Twój zakres obowiązków: projektowanie nowych procesów technologicznych dla obróbki drewna litego i produkcji elementów ze sklejki; przeprowadzanie testów technologicznych i nadzór nad nimi; praca z narzędziami takimi jak CatiaV6 i platforma 3dExperience; tworzenie procesów technologicznych...
  • Stażysta / Stażystka ds. Rozwoju Technologii Wychwytywania CO2

    CEMEX Polska Sp. z o.o.   Chełm    praca stacjonarna
    praktykant/stażysta  umowa o pracę
    3 dni
    Twoje zadania na stanowisku: Przegląd, ocena i raportowanie technologii związanych z redukcją emisji CO₂; Udział w projektach związanych z przygotowaniem i realizacją technologii wychwytywania CO₂, transportowania i składowania; Określenie możliwości zastosowania rozwiązań redukcji...
  • Starszy Specjalista w Dziale Sterownia Siecią Kanalizacyjną

    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.   Warszawa, ul. Jagiellońska 65/ 67    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Główny zakres obowiązków: udział w uruchomieniu systemu sterowania siecią kanalizacyjną; obsługa modelu matematycznego sieci kanalizacyjnej zaimplementowanego do systemu sterowania; kontrola poprawności parametrów opisujących przepływ ścieków w sieci kanalizacyjnej; bieżący nadzór...