Praca Grafik Trzebinia najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Grafik małopolskie najnowsze oferty pracy

  • Retuszer

    VRG S.A.   Kraków    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę
    4 dni
    Twój zakres obowiązków: postprodukcja fotografii na potrzeby działu e-commerce, retusz zdjęć według ustalonych wytycznych, ewidencjonowanie fotografii w systemie zgodnie z wyznaczonym standardem, współpraca z zespołem fotografów oraz retuszerów w zakresie retuszu.
  • Sprzedawca - Kelner

    Wawel SA   Modlniczka, k. Krakowa (Centrum Handlowe Futura Park)    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Obowiązki: dbanie o wizerunek firmy; obsługa kelnerska klientów; aktywna sprzedaż produktów z oferty Wawel; dbanie o czystość lokalu; Wymagania: dyspozycyjność (praca wg ustalonego grafiku, sklep jest otwarty w tygodniu w godz. 10:00 - 21:00 oraz w soboty i niedziele handlowe w godz. 09:00...
  • Opiekun Pacjenta Stomatologii

    Medicover Stomatologia   Kraków, al. Gen. T. Bora Komorowskiego 25B​    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat / część etatu / tymczasowa/dodatkowa
    4 dni
    Twoje zadania: zapewnianie wysokiej jakości obsługi i spełnianie potrzeb pacjentów, koordynowanie planów leczenia i grafików, przedstawianie warunków opieki i wyjaśnianie procesu leczenia, sprzedaż usług dostosowanych do pacjentów, edukacja pacjentów o leczeniu i dbaniu o zdrowie jamy...
  • Grafik

    Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu   Brzeszcze    praca stacjonarna
    7 godz.