Praca Doradca Podatkowy Szczecinek

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • Specjalista ds. Cen Transferowych

    Kronospan Polska Sp. z o.o.   Szczecinek    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    5 godz.
    Zakres obowiązków: Przygotowanie dokumentacji cen transferowych i deklaracji TPR. Analiza treści umów, porozumień, aneksów pod kątem eliminacji ryzyka podatkowego, a także identyfikacji obowiązków podatkowych w obszarze cen transferowych. Przygotowanie analiz porównawczych i analiz...

Praca Doradca Podatkowy zachodniopomorskie najnowsze oferty pracy

  • Happy Work
    specjalista junior / mid / senior   8 000 - 10 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Dlaczego warto? wynagrodzenie 8-10 tys netto, elastyczny czas pracy dający efektywne wynagrodzenie, nowoczesne narzędzia pracy (min. I’PAD), zdobywanie doświadczenia i wiedzy w zawodzie z długą perspektywą pracy, biuro w centrum Szczecina, praca w miłej atmosferze i kulturze, po 3...
  • Tax Transformation Manager

    METRO Global Solution Center Sp. z o.o.   Szczecin, Plac Brama Portowa 1    praca hybrydowa
    2 dni
    Your responsibilities: in close collaboration with the Corporate Tax function: co-create the design of the centralized Tax function for the METRO group, build process blueprint for all main processes in Tax, including definition of relevant KPI’s and integration of internal controls, create...