Praca.pl Praca
doktorant

Praca doktorant

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Doktorant

    Instytut Hematologii i Transfuzjologii   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    17 godz.
    W projekcie NCN: „Zaburzenia cytoszkieletu aktynowego jako aktywator sygnalingu sprzyjającego przeżyciu i biomarker terapeutyczny w chłoniaku rozlanym z dużych komórek B (DLBCL)” Opis zadań: Prowadzenie badań poświęconych patogenezie nowotworów układu chłonnego (generowanie...
  • Doktor / Doktor Habilitowany Nauk Społecznych

    Akademia Handlowa Nauk Stostowanych w Radomiu   Radom    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    NASZE WYMAGANIA Stopień doktora / doktora habilitowanego. Doświadczenie dydaktyczne w zakresie prowadzenia zajęć w uczelni wyższej. Osiągnięcia naukowe udokumentowane publikacjami naukowymi, prezentacjami wyników badań na konferencjach naukowych oraz stypendiami, itp. Mile widziane...
  • Doktor nauk

    specjalista mid / senior  umowa o pracę / o dzieło / zlecenie  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Opis stanowiska: Akademia Handlowa Nauk Stosowanych poszukuje doktorów.
  • Starszy specjalista

    Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w Warszawie   Warszawa    praca stacjonarna
    19 godz.