Praca.pl Praca Mazowieckie Otwock
Bioinżynier Genetyczny

Praca Bioinżynier Genetyczny Otwock najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Bioinżynier Genetyczny mazowieckie najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. badań genetycznych

    Centrum Medyczne Damiana Sp. z o.o.   Warszawa, al. Jerozolimskie 96​​    praca stacjonarna
    specjalista (mid)
    4 dni
    Zadania: Interpretacja sekwencji genetycznych w odniesieniu do obrazu klinicznego każdego przypadku; Przygotowywanie indywidualnych raportów diagnostycznych dla każdego analizowanego przypadku; Prowadzenie dokumentacji pracy zgodnie z wytycznymi systemu jakości. Wymagania: Wykształcenie wyższe...
  • Post-doc

    Instytut Hematologii i Transfuzjologii   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat   9 300 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 godz.
    Prowadzenie badań poświęconych patogenezie nowotworów układu chłonnego (generowanie komórkowych modeli genetycznych, detekcja aktywności kaskad sygnałowych, badanie interakcji białko-białko, mikroskopia wysokiej rozdzielczości, analiza transkryptomiczna-RNAseq i proteomiczna,...
  • Doktorant

    specjalista mid / senior / ekspert  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 godz.