Praca Barista Warszawa, Włochy najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Barista mazowieckie najnowsze oferty pracy

  • Pracownik Serwisu Dziennego

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Wiskitki    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie   30,00 zł brutto/godz.
    3 godz.
    Twoje zadania: Nakładanie posiłków w pojemniki jednorazowe i wydawanie klientowi; Wydawanie kanapek; Dbanie o porządek na stołówce; Oczekujemy: Zaświadczenie z badań sanitarno-epidemiologicznych; Sumienności i dokładności; Oferta pracy skierowana jest również dla osób...
  • Pracownik restauracji

    Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ   Węgrów    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    4 godz.
    Twoje główne zadania: zapewnienie profesjonalnej obsługi i budowanie pozytywnych relacji z Klientami; przygotowywanie potraw Top Drive zgodnie ze standardami restauracji; dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy; obsługa kasy fiskalnej;
  • Pracownik baru - dostawca potraw

    1 dni
    Twoje główne zadania: zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy; budowanie i umacnianie relacji z Klientami; obsługa kasy fiskalnej; dostarczanie potraw do klientów;
  • Pracownik gastronomii

    Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ   Sokołów Podlaski    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    5 dni
    Twoje główne zadania: Profesjonalna obsługa klientów i budowanie relacji; Przygotowywanie potraw zgodnie ze standardami; Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy; Obsługa kasy fiskalnej;
  • Pracownik baru

    7 dni
    Twoje główne zadania: zapewnienie profesjonalnej obsługi i budowanie pozytywnych relacji z Klientami; przygotowywanie potraw Top Drive zgodnie ze standardami Baru; dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy; obsługa kasy fiskalnej;
  • Pracownik restauracji typu fast-food

    Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce   Ostrołęka    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    1 dni

    Miejski Urząd Pracy w Płocku   Płock    praca stacjonarna
    1 dni