Praca.pl Praca
asystent bankowosci

Praca asystent bankowosci

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 5

  • Trainee in Order To Cash

    Arla Global Shared Services Sp. z o.o.   Gdańsk, Wrzeszcz (Neptune Office)    praca hybrydowa
    praktykant/stażysta  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    About the job Join our Order to Cash Department and became a part of one of three experienced credit control teams, shaping ARLA’s effective cash flow. We are the guardians of the credit policy and ARLA’s receivables by taking care of our customers and delivering professional and efficient...
  • BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
    asystent  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat  rekrutacja online
    2 dni
    Do Twoich zadań będzie należało: udział w badaniu obszarów sprawozdań finansowych spółek z audytu ogólnego lub instytucji finansowych; pomoc w przygotowywaniu dokumentacji i raportów niezbędnych do wykonania badania sprawozdania finansowego; poznanie obowiązujących standardów oraz...
  • Asystent / Asystentka działu księgowości

    Candellux Lighting Sp. z o.o.   Wołomin    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior) / asystent  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: Weryfikacja i ewidencja w systemie finansowo-księgowym dokumentów księgowych (m.in. wyciągi bankowe, dokumenty proste, faktury) Analiza i rozliczanie rozrachunków z kontrahentami; Rozliczanie awizacji; Rozliczenie kompensat z kontrahentami; Sporządzanie raportów na...