Praca.pl Praca
Asystent asystentka w dziale marketingu

Praca Asystent asystentka w dziale marketingu

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Młodszy Specjalista w dziale obsługi sieci sprzedaży

    MONNARI TRADE S.A.   Łódź, ul. Rzgowska 30    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat / część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: tworzenie specyfikacji technicznych i kosztorysów materiałów wizerunkowych; analiza potrzeb zasobów materiałów marketingowych; współpraca z kontrahentami rozwiązań technicznych materiałów marketingowych; przygotowywanie ofert na wcześniej dobrane nośniki; wsparcie...
  • Praktyki w Dziale Marketingu

    HEWEA Sp. z o.o.   Byków, k/ Wrocławia    praca stacjonarna
    praktykant/stażysta  umowa o staż/praktykę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Co możesz zyskać ? Doświadczenie zawodowe; poznać cały proces tworzenia strategii marketingowej oraz specyfikę branży motoryzacyjnej, rynku i kanałów dystrybucji; Czerpać wiedzę od doświadczonych pracowników; Nawiązać kontakty biznesowe; Wymagania: Status studenta; Studia o kierunku...
  • Praktykant / Stażysta w Dziale Marketingu

    5 dni
    Praktyki w HEWEA to doskonała okazja, aby: Zdobyć cenne doświadczenie zawodowe w prężnie rozwijającej się firmie. Poznać specyfikę branży motoryzacyjnej, rynku i kanałów dystrybucji. Wziąć udział w ciekawych projektach i zadaniach. Pracować pod okiem doświadczonych mentorów....