Praca Analityk Danych Zagórz najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Analityk Danych podkarpackie najnowsze oferty pracy

  • Analityk w Dziale Zakupów

    Kronospan Mielec Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Twój zakres obowiązków: Analiza i monitorowanie efektywności procesów zakupowych. Praca z bazami danych. Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby działu zakupów. Monitorowanie i analiza kluczowych wskaźników wydajności (KPI). Oczekujemy: Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym...
  • Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Zarządzania Danymi Produktowymi

    Nowy Styl   Jasło    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Twój zakres obowiązków: tworzenie oraz zarządzenie bazą danych produktu opartą na konfiguracyjnym i relacyjno-obiektowym modelu danych; tworzenie połączeń danych z bazy graficznej z danymi komercyjnymi; utrzymanie i rozbudowa modelu danych produktowych; dbanie o jakość, poprawność oraz...