Praca.pl Praca Małopolskie Tarnów
Administrator Baz Danych

Praca Administrator Baz Danych Tarnów

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Research Analyst with Italian

    Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o.   Tarnów    praca zdalna
    siedziba firmy: Gdańsk
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    19 godz.
    At Cognizant, we are dedicated to help the world's leading companies build stronger businesses — helping them go from doing digital to being digital. In Poland, our offices are located in Gdańsk, Wrocław, and Kraków. With the capacity to support various clients, we offer a world of...
  • Inspektor

    Komenda Miejska Policji w Tarnowie   Tarnów    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid)
    4 dni

Praca Administrator Baz Danych małopolskie najnowsze oferty pracy

    Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o.   małopolskie    praca zdalna
    19 godz.
  • Specjalista ds. Systemów ERP z Doświadczeniem w Finansach (Microsoft SQL Server)

    Asseco Business Solutions S.A.   Kraków    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    19 godz.
    Twoje zadania: Analizowanie potrzeb klientów i dostosowywanie systemu Softlab ERP; Rozwijanie i adaptowanie funkcji systemu ERP używającego Microsoft SQL Server; Projektowanie i zmienianie raportów; Zarządzanie dokumentacją projektową; Obsługa i szkolenie użytkowników systemu, wprowadzanie ulepszeń;
  • Konsultant wdrożeniowy (moduł finanse i księgowość)

    2 dni
    Twój zakres obowiązków Analiza potrzeb klientów oraz konfiguracja systemu Softlab ERP; Tworzenie i modyfikacja funkcjonalności systemu ERP opartego o Microsoft SQL Server; Tworzenie i modyfikacja raportów i zestawień; Prowadzenie dokumentacji projektowej; Wsparcie użytkowników systemu,...