Zobacz więcej ofert pracy

Rzeźnik

HOGO GmbH
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
1539 dni temu

Ogłoszenie numer: 3440324, z dnia 2020-07-01

HOGO GmbH – jesteśmy austriackim pośrednictwem pracy.
Nasza firma to ponad 11lat doświadczenia i 1500 pracowników w Austrii oraz w Niemczech. Oferujemy prace w branży budowlanej, produkcyjnej, transportowej oraz metalurgicznej.

Dla naszych austriackich klientów, aktualnie poszukujemy:

Rzeźnik

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Austria, Schwanenstadt

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kategorii B/ Samochód
  • doświadczenia na ww.stanowisku

Oferujemy

  • austriacką umowę o pracę
  • trakcyjne wynagrodzenie
  • stawka według Kollektivvertrag
  • 11,97€ (brutto) + 13,20€ dieta
  • zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
  • 13 i 14 wypłata