Zobacz więcej ofert pracy

Rzeźnik

Serwis Personalny Sp. z o.o.
lubelskie, okolice Rawicza
praca stacjonarna
6261 dni temu

Ogłoszenie numer: 30217, z dnia 2007-06-08

Agencja Pracy Tymczasowej SERWIS PERSONALNY SP. z o.o. ul. Starołęcka 18 61-361 Poznań tel.: 061 870 50 30

Rzeźnik

Miejsce pracy: lubelskie, okolice Rawicza

Nr Ref.: Nr ref.: A/SP/Rze.25

Opis stanowiska

Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko: rzeźnik (ubój, rozbiór)

Wymagania

-Doświadczenie w pracy w rzeźni (stanowisko w dziale ubój i/lub rozbiór) -Wysoka kultura osobista -Duża motywacja do pracy -Umiejętność pracy w trudnych warunkach -Podstawowa znajomość jednego z języków: polski, rosyjski, angielski, niemiecki

Oferujemy

Pracę w dobrze prosperującej, modernistycznej firmie. Duże możliwości awansu i rozwoju osobistego. Praca wśród profesjonalistów wysokiej klasy. Prosimy o podanie, przez Państwo, minimalnej, oczekiwanej kwoty wynagrodzenia!