Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik Utrzymania Autostrady

    Autostrada Eksploatacja S.A.   Bolewice    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   5 650 - 6 150 zł brutto/mies.
    13 godz.
    Miejsce pracy: Obwód Utrzymania Autostrady Bolewice – 64-305 Bolewice, Bolewice 1 Zakres obowiązków: bieżące utrzymanie autostrady z użyciem pojazdów i sprzętu technicznego, wykonywanie prac fizycznych związanych z zabezpieczeniem autostrady zgodnie z obowiązującymi procedurami.
  • Robotnik drogowy / asfalciarz

    PGTB SP. Z O.O.   Włocławek    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    prace przy budowie dróg; wykonywanie i przygotowywanie terenu pod prace drogowe; rozkładanie mas bitumicznych; inne prace porządkowe;
Zobacz więcej ofert pracy

Robotnik Drogowy – Bitumiarz

MOSTOSTAL WARSZAWA S.A.
Krępa (pow. koszaliński, gm. Bobolice)
pracownik fizyczny / kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
411 dni temu
Miejsce pracy: Krępa (pow. koszaliński, gm. Bobolice)
Opis stanowiska
  • Układanie mas bitumicznych na realizowanych kontraktach zgodnie ze sztuką budowlaną.
  • Prace dodatkowe związane z robotami bitumicznymi.
Wymagania
  • Doświadczenie.
  • Otwartość na pracę w delegacji w całej Polsce.
  • Sumienność.
  • Dbałością o powierzony materiał i  sprzęt.

Mile widziane kompletne brygady bitumiczne.

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Opiekę medyczną w prywatnych placówkach Luxmed.
  • Darmowe zakwaterowanie.
  • Dodatek motywacyjny po okresie próbnym.
  • Dodatek za pracę w warunkach szkodliwych.
  • Szeroki pakiet dodatkowych benefitów pozapłacowych.

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona  – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.

Wysyłając do nas swoje cv prosimy o zamieszczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1a Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.”

Poznaj

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.