Najnowsze oferty pracy

  • Lekarz Patomorfolog

    Synevo Sp. z o.o.   Łódź    praca zdalna
    specjalista mid / senior / ekspert
    4 dni
    Opis stanowiska: Poszukujemy Lekarza Patomorfologa do współpracy zdalnej (w ramach cyfrowej diagnostyki mikroskopowej) lub stacjonarnej w Zakładzie Patomorfologii w Łodzi (ul. Krakusa 15/17). Zakład koncentruje się na onkologicznej diagnostyce histopatologicznej. Stacjonarnie nawiążemy...
Zobacz więcej ofert pracy

Rezydent

Centrum Turystyki "OSKAR"
opolskie
praca stacjonarna
1632 dni temu

Biuro Podróży Oskar wiodący na rynku ekspert turystyki autokarowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Rezydent

Miejsce pracy: Chorwacja (Riwiera Makarska), Czarnogóra (Ulcinj, Dobra Voda, Budva)

Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby z doświadczeniem w branży turystycznej , komunikatywne, otwarte na ludzi i dobrze organizujące swoją pracę. Rezydent to osoba reprezentująca Biuro podróży poza granicami kraju, która zajmuje się realizacją rezerwacji klientów.

Oczekujemy:
  • znajomości destynacji (kultury, geografii oraz ogólnej specyfiki regionu),
  • znajomości języka chorwackiego (rezydent Chorwacja), czarnogórskiego (rezydent Czarnogóra) lub serbskiego
  • kompleksowej obsługi klientów w miejscu wypoczynku,
  • regularnego prowadzenia spotkań informacyjnych w hotelach, apartamentach,
  • aktywnej sprzedaży wycieczek fakultatywnych,
  • organizacji transportu oraz przewodników,
  • interwencji w sytuacjach nagłych/ awaryjnych ,
  • prawa jazdy kategorii B,
  • dobrej organizacji pracy, komunikatywności, uczciwości, odpowiedzialności,
  • dokładnego i systematycznego raportowania pliku rozliczeniowego,
  • chęci podnoszenia swoich kwalifikacji oraz zaangażowania.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na cały sezon lub na jego część w zależności od dyspozycyjności,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zakwaterowanie, wyżywienie, na wielu destynacjach samochód służbowy/skuter,
  • wyjazdy szkoleniowe,
  • możliwość zatrudnienia także poza sezonem.