Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Retail operation manager

INTERSHOE POLAND Sp. z o.o. S.K.A
Wrocław
praca stacjonarna
5033 dni temu

Ogłoszenie numer: 116764, z dnia 2010-10-05

Firma Inteshoe powstała w 1993 roku i należy do dynamicznie rozwijających się polskich sieci sklepów z obuwiem adresowanym do szerokiej grupy użytkowników. Nasze kolekcje powstają w oparciu o współpracę z najlepszymi stylistami Europy, głównie włoskimi, z surowców dostarczanych przez najwyżej cenionych europejskich producentów, a także odwołują się w swoich projektach do aktualnych trendów i tendencji w modzie światowej. Obecnie własna sieć sprzedaży liczy 16 salonów. Staramy się aby każdy klient wchodząc do naszego sklepu został obsłużony fachowo. w miłej atmosferze. Naszą mocną stroną jest wysoka jakość, a celem budowanie pozytywnego wizerunku oraz dalszy rozwój firmy.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • bieżąca współpraca ze sklepami w zakresie sprzedaży i budowania wizerunku firmy;
  • analiza potrzeb klientów;
  • szkolenie, kontrola oraz motywowanie pracowników;
  • dbanie o odpowiednie wyeksponowanie towaru według panujących trendów mody;
  • współpraca w zarządzaniu działaniami marketingowymi firmy;
  • dbanie o rozwój firmy, analiza potrzeb rynku.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (najlepiej z dziedziny marketing, zarządzanie, bądź psychologii zarządzania i marketingu);
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowana branża obuwnicza bądź odzieżowa);
  • umiejętność zarządzania zespołem oraz współpraca z pozostałymi działami firmy;
  • zdolności organizacyjne i przywódcze;
  • wysokie umiejętności interpersonalne;
  • kreatywność;
  • zainteresowanie modą i designem oraz wyczucie trendów rynkowych;
  • inicjatywa, energia w działaniu oraz zaangażowanie w pracę;
  • prawo jazdy kat. B;
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • motywujące wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kalifikacjom;
  • możliwość rozwoju zawodowego.