Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Researcher w dziale Produkcji Konferencji

MM Conferences S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4866 dni temu

MM Conferences S.A. to wiodący i niezależny organizator spotkań biznesowych w Polsce. Rokrocznie przygotowujemy kilkadziesiąt projektów szkoleniowo-konferencyjnych. Wiele z nich posiada własną markę i ugruntowaną pozycję na rynku. Spółka, która powstała w 2008 roku stała się liderem jeśli chodzi o konferencje dedykowane dla branży telekomunikacyjnej i mediów. Gwarantem jakości organizowanych wydarzeń jest zarówno współpraca z czołowymi graczami rynku jak również zespół doświadczonych managerów, producentów oraz handlowców.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: reserch/06/2011

Opis stanowiska:

  • Bezpłatna praktyka dla studentów I-V roku studiów
  • Poszukiwanie interesujących potencjalnych tematów do programów konferencji i warsztatów
  • Badanie rynku pod kątem nowych tematów, aktualnych trendów, określanie grupy docelowej
  • Analiza rynku poprzez przeprowadzanie telefonicznego wywiadu
  • Monitoring konkurencji
Wymagania:
  • Studenci  (preferowane kierunki: Socjologia, Politologia, Dziennikarstwo)
  • Zdolność do szybkiej oceny przydatności zdobywanych informacji
  • Komunikatywność i kreatywność
  • Entuzjazm

Mile widziane:

  • Aktualna wiedza z zakresu obecnych trendów oraz przeobrażeń rynkowych dla następujących branż: Finanse i Bankowość, Ubezpieczenia, Retail, Farmacja, Telekomunikacja, Media, Prawo, Marketing
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem w branży konferencyjno-szkoleniowej
  • Pozyskanie wiedzy w obszarze produkowania wydarzeń biznesowych (szkolenia, kongresy, konferencje)
  • Praktykę w młodym, zgranym i sympatycznym zespole
  • Dla najlepszych praktykantów przewidujemy możliwość zatrudnienia i rozwoju.
  • Bardzo atrakcyjną lokalizację biura przy pl. Bankowym, 50 m od stacji metra Ratusz Arsenał
logo.gif
MMC Szkolenia
MMC Design

ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa
tel. 22 379 29 00
stopka.gif