Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
REPREZENTANTA HANDLOWEGO

Hüppe Sp. z o.o.
lubelskie, Polska Centralna
praca stacjonarna
6104 dni temu

Ogłoszenie numer: 35573, z dnia 2007-10-30

Jesteśmy działającą od 10 lat na polskim rynku spółką - córką niemieckiego producenta kabin prysznicowych. Sukces, który osiągnęliśmy na rynku, mobilizuje nas do rozszerzenia zespołu o dynamiczną osobę gotową podjąć wyzwanie na stanowisku:

Miejsce pracy: lubelskie, Polska Centralna

Opis stanowiska

Do zadań naszego przedstawiciela będzie należała m .in. obsługa dotychczasowych partnerów i pozyskiwanie nowych klientów, realizacja ambitnych wyzwań i monitoring rynku.

Wymagania

- osoby dynamiczne z talentem organizacyjnym - łatwo nawiązujące kontakty z ludźmi - znające branżę - mieszkające w województwach: łódzkim, lubelskim, podlaskim lub mazowieckim Oczekujemy: - prawa jazdy - co najmniej średniego wykształcenia - pełnego zaangażowania i dyspozycyjności - gotowości do częstych podróży służbowych

Oferujemy

samodzielną i atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie