Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Reprezentant Handlowy

AD-MED sp.jawna
wielkopolskie, plus powiaty przyległe
praca stacjonarna
5624 dni temu

Ogłoszenie numer: 57918, z dnia 2009-02-20

Nasza firma od 14 lat zajmuje się dystrybucją regionalną produktów 3M na terenie Polski płd-zach W ofercie spółki znajdują się obecnie produkty bhp oraz maty, taśmy i środki czystości. W związku ze stałym i dynamicznym rozwojem poszukujemy kolejnego pracownika.

Miejsce pracy: wielkopolskie, plus powiaty przyległe

Opis stanowiska

Samodzielne stanowisko pracy podległe kierownikowi sprzedaży. Objęte jest systemem planowania i raportowania pracy oraz współpracujące stale z Regionalnym Przedstawicielem 3M Poland Sp. z o.o. na terenie Wielkopolski. W zakresie czynności - promocja i sprzedaż produktów 3M z linii bhp.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne.
  • Mile widziane doświadczenie w branży bhp i młody wiek.
  • Wymagane prawo jazdy kat. B i maksymalnie 5 punktów karnych.
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych i telekomunikacyjnych.
  • Znajomość pakietu Office.
  • Niekaralność.
  • Kandydat powinien być ambitny, uczciwy, pracowity, komunikatywny,posiadać wysoką kulturę osobistą, inteligencję i umiejętność współdziałania z zespołem.

Oferujemy

  • Samochód służbowy, telefon komórkowy i laptop z mobilnym internetem.
  • Pełne wsparcie szkoleniowe i pomoc w objęciu rynku.
  • Pracę w zgranym i przyjaznym zespole pracowników oraz w dynamicznie rozwijającej się firmie.