Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Reprezentant handlowy

Securitas Polska Sp. z o. o.
Łódź
praca stacjonarna
6087 dni temu

Ogłoszenie numer: 36325, z dnia 2007-11-16

Międzynarodowy koncern ochrony

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Sprzedaż produktów ochrony fizycznej stałej

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży - sektor usług, umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność i zdolność negocjacji, znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację, biegła obsługa komputera, praktyka w prowadzeniu samochodu osobowego

Oferujemy

Pracę w renomowanym międzynarodowym koncernie ochrony , możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne zarobki połączone z systemem premiowym, system szkoleń

Poznaj

Securitas jest światowym liderem w zakresie ochrony osób i mienia. Spółki wchodzące w skład Grupy Securitas świadczą usługi ochrony dla odbiorców indywidualnych oraz zinstytucjonalizowanych w ponad 54 krajach świata.