Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Reprezentant Handlowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
lubuskie, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra
praca stacjonarna
6351 dni temu

Ogłoszenie numer: 29891, z dnia 2007-06-01

Nasz Klient to firma produkcyjnej z branży dóbr luksusowych.

Miejsce pracy: lubuskie, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra

Nr Ref.: LPP/1105/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - prezentacja artykułów firmy, - uzyskiwanie informacji o potrzebach i preferencjach klienta, - doradzanie w zakresie najlepszych rozwiązań.

Wymagania

- dobra prezencja, pozytywne nastawienie, elokwencja, - własny samochód; - łatwość nawiązywanie kontaktów, - wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, - mile widziane doświadczenie jako hostessa na imprezach targowych, - mile widziane studia na kierunku typu rehabilitacja, - otwartość i zaangażowanie, - systematyczność, umiejętność podejmowania decyzji, - gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej.

Oferujemy

- refundacja kosztów prowadzenia działalności (ZUS); - szkolenia produktowe i sprzedażowe; - zwrot kosztów używania samochód;