Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
REGIONALNYCH PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH

Deante Sp. J.
podlaskie
praca stacjonarna
4951 dni temu

Ogłoszenie numer: 130781, z dnia 2011-01-24

Wiodąca na polskim rynku firma handlowa sektora wyposażenia łazienek i kuchni, poszukuje kandydatów do pracy na stanowiskach

Miejsce pracy: podlaskie

Nr Ref.: RPH01101230

Opis stanowiska

  • Realizacja planów sprzedażowych na obsługiwanym terenie
  • Nawiązywanie i utrzymywanie korzystnych relacji handlowych z klientami
  • Ekspozycja produktów i materiałów promocyjnych
  • Analiza konkurencji
  • Raportowanie wyników pracy

Wymagania

  • Doświadczenie w branży sanitarnej na podobnym stanowisku
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, dobra prezencja, komunikatywność
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Podstawy znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientami DIY

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ponad 20-letnią tradycją
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon komórkowy, samochód, laptop
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym