Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Euro Clean-Air
wielkopolskie
praca stacjonarna
5218 dni temu

Ogłoszenie numer: 97594, z dnia 2010-05-03

Czyszczenie systemów wentylacji i klimatyzacji.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

Firma Euro Clean – Air Sp. z o.o. lider na ryku czyszczenia systemów wentylacyjnych poszukuje kandydatów na stanowisko: Regionalny Przedstawiciel Handlowy (woj. wielkopolskie) Zakres obowiązków:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów w regionie,
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
  • przygotowywanie oraz przeprowadzanie prezentacji
  • realizowanie planów sprzedaży;
  • przygotowywanie ofert dla klientów,
  • analiza rynku i zachowań konkurencji
  • planowanie i raportowanie aktywności zawodowej.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca
  • wysokie zdolności negocjacyjne;
  • nastawienie na realizację celów;
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy;
  • umiejętność obsługi komputera,
  • systematyczność, konsekwencja w wykonywaniu zadań;
  • wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne;
  • posiadanie prawa jazdy kategorii B oraz praktyki w kierowaniu pojazdami,
  • znajomość branży wentylacji i rynku HORECA będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów
  • udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenie z produktów firmy.