Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Enco Sp. z o. o.
Warszawa
praca stacjonarna
5280 dni temu

Ogłoszenie numer: 91103, z dnia 2010-03-02

Firma z branży energetycznej pilnie poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: RPH/MAZ

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie i obsługa techniczno-handlowa Klientów ze szczególnym uwzględnieniem :
    • nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji biznesowych z klientami
    • przygotowania i negocjacji ofert handlowych
    • przygotowania i negocjacji umów
    • skutecznego pozyskiwania kontraktów
    • nadzoru nad realizacją kontraktów z uwzględnieniem metodologii zarządzania projektami
  • Kreowanie i realizacja działań marketingowych
  • Współpraca z partnerami firmy
  • Realizacja powierzonych zadań według standardów firmy i obowiązujących przepisów prawnych
  • Raportowanie i analizowanie działań i rynku

Wymagania

  • nastawienie na sukces i zaangażowanie
  • znajomość branży elektroenergetycznej i procesu realizacji inwestycji w elektroenergetyce
  • doświadczenie na stanowisku handlowym
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • znajomość języków obcych (dodatkowy atut)
  • rzetelność i odpowiedzialność
  • zdolności negocjacyjne i umiejętności interpersonalne
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, kreatywność i przedsiębiorczość
  • prawo jazdy kategorii B wraz z doświadczeniem w kierowaniu pojazdami
  • biegłość w obsłudze komputera ( Windows, Internet, MS Office, MS Outlook )
  • znajomość programu AutoCad lub programu do kosztorysowania będą dodatkowymi atutami

Oferujemy

  • przyjazne środowisko pracy
  • liczne szkolenia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie powiązane z efektami pracy
  • rozwój kompetencji w zakresie realizacji projektów