Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Regionalny Przedstawiciel Handlowy

AMED Biuro Techniczno - Handlowe
wielkopolskie
praca stacjonarna
5369 dni temu

Ogłoszenie numer: 79785, z dnia 2009-11-03

AMED Biuro Techniczno – Handlowe jest firmą obecną na rynku od 19 lat zaopatrującą w materiały zużywalne centralne i podręczne sterylizatornie oraz wykonującą projekty technologiczne i techniczne, instalacje i sprzedaż różnych urządzeń technologicznych do wyposażania centralnych i podręcznych sterylizatorni dla publicznych i niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników: na teren:
  • Polski północnej (zakres działania i preferowane miejsce zamieszkania woj. zachodniopomorskie, kujawsko –pomorskie, pomorskie)
  • Polski zachodniej (zakres działania i preferowane miejsce zamieszkania woj. dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie)
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie nowych i podtrzymywanie istniejących relacji handlowych z Klientami, bieżącą realizację planów sprzedaży, monitorowanie rynku i analizę konkurencji, dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania

  • wykształcenie: preferowane wyższe
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • pełna dyspozycyjność
  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego mile widziane
  • znajomość rynku Sterylizacji i Dezynfekcji Szpitalnej będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • kreatywność i umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy

Oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dużą samodzielność w pracy
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy