Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie
REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Mateus
opolskie
praca stacjonarna
5426 dni temu

Ogłoszenie numer: 75006, z dnia 2009-09-08

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami,
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie doskonałych relacji z powierzonymi,
  • koordynowanie i prowadzenie działań promocyjnych w punktach sprzedaży,
  • budowanie i umacnianie wizerunku firmy u klientów,
  • stały monitoring obecności i dbanie o należytą ekspozycję oferowanych produktów.

Wymagania

  • dyspozycyjność, samodzielność i sumienność,
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów handlowych,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w handlu na podobnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • gotowość do współpracy w oparciu o działalność gospodarczą,
  • własny samochód.

Oferujemy

  • współpracę w profesjonalnym systemie sprzedaży,
  • atrakcyjne zasady wynagradzania uzależnione od osiąganych wyników.