Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Regionalny przedstawiciel handlowy

Certico IT & Business Solutions
dolnośląskie
praca stacjonarna
5593 dni temu

Ogłoszenie numer: 62696, z dnia 2009-04-23

jest młodą, międzynarodową organizacją. Nasza specjalność to innowacyjne rozwiązania informatyczne i biznesowe. Jako mała i elastyczna organizacja zapewniamy jakość oraz gwarantujemy osobisty kontakt z Klientem. Innowacyjny CMS/DMS system SIENN, na którym budowane są nasze produkty pozwala na łatwe zarządzanie zawartością oraz na nieograniczony rozwój witryn bez konieczności budowy od nowa. Dopasowując się do indywidualnych potrzeb klienta, które łączymy z innowacyjnymi rozwiązaniami internetowymi, oszczędzamy jego czas i pieniądze, zapewniając optymalny efekt.
Chcesz do nas dołaczyc?

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • realizowanie założonych planów sprzedaży, oraz zadań handlowych
  • nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji i kontaktów z klientami
  • organizowanie i nadzór nad sprawną realizacją akcji promocyjnych
  • rozwój lokalnego rynku w celu wykorzystania jego maksymalnego potencjału
  • tygodniowe raportowanie skierowane bezpośrednio do udziałowców
  • Wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętności samodzielnej pracy
  • zdolności łatwego nawiązywania kontaktów
  • inicjatywy i odpowiedzialności
  • doświadczenie w branży IT będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie;
  • praca w nieformalnej atmosferze
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży
  • duża możliwość rozwoju i samorealizacji