Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Kolor Mix sp. z o.o.
mazowieckie, cała Polska
praca stacjonarna
5587 dni temu

Ogłoszenie numer: 61133, z dnia 2009-03-31

Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijającą się firmą w branży zabezpieczeń antykorozyjnych, farb i lakierów przemysłowych w Polsce. W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko Regionalnego Przedstawiciela Handlowego.

Miejsce pracy: mazowieckie, cała Polska

Nr Ref.: RPH/nazwa województwa

Opis stanowiska

sprzedaż produktów firmy na podległym regionie, pozyskiwanie nowych klientów, opieka nad dotychczasowymi klientami, realizacja planów sprzedaży, aktywne uczestnictwo w budowaniu sieci sprzedaży,

Wymagania

Komunikatywność,Znajomość branży antykorozyjnej, lakiernictwa przemysłowego, Doświadczenie w budowaniu relacji biznesowych, Bardzo dobra znajomości przedmiotowego rynku w podległym regionie, Posiadanie własnej działalności lub chęć jej założenia. Doświadczenie w prowadzeniu samochodu i niekaralności. Stały dostęp do internetu. Pozytywna opinia z poprzedniego miejsca pracy, gotowość do częstych podróży służbowych,

Oferujemy

Bardzo wysokie zarobki zależne od wyników pracy, Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i dużą samodzielność, Szkolenia początkowe i systematyczne szkolenia zawodowe, Narzędzia niezbędne do pracy: samochód, laptop, internet przenośny, telefon, Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii, Stabilną pracę w firmie z wieloletnią tradycją.

Wynagrodzenie

Od 2500 do 15000 PLN