Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Regionalny przedstawiciel handlowy

Meranco Aparatura Kontrolno-Pomiarowa i Laboratoryjna Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5879 dni temu

Ogłoszenie numer: 48065, z dnia 2008-08-13

firma handlowa,sprzedaż sprzętu laboratoryjnego i kontrolno-pomiarowego poszukuje

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • KONTAKTY Z KLIENTEM, TWORZENIE BAZY KLIENTÓW,
  • TWORZENNIE OFERT HANDLOWYCH,
  • PRZYGOTOWYWANIE SEMINARIÓW DLA KLIENTÓW
  • DORADZTWO TECHNICZNE
  • Wymagania

  • SKOŃCZONE STUDIA NA WYDZIALE CHEMII,
  • ZNAJOMOŚĆ SPEKTROFOTOMETRÓW UV, ABSORBCJI ATOMOWEJ, ANALIZATORÓW TOC I AOX.... SILNA MOTYWACJA
  • Oferujemy

  • PEŁNE WYPOSAŻENIE: KOMÓRKA, KOMPUTER SAMOCHÓD, DOBRĄ PŁACĘ, PRACĘ W ZGRANYM ZESPOLE LUDZKIM