Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Regionalny Przedstawiciel Handlowy

kolormix sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5844 dni temu

Ogłoszenie numer: 46909, z dnia 2008-07-17

Jesteśmy najbardziej dynamicznie rozwijającą się firmą w branży w Polsce. W obszarze produkcji lakierów w szczególności samochodowych, przemysłowych a także powłok lakierniczych wysoko specjalistycznych oraz produkcji wszelkiego typu wzorników kolorów, naszymi odbiorcami są koncerny w kraju i za granicą

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Regionalny Przedstawiciel Handlowy - branża lakiernictwo przemysłowe.

Wymagania

  • Kilkuletniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku popartego udokumentowanymi sukcesami,
  • Znajomości branży motoryzacyjnej, przemysłowej antykorozyjnej i kontaktów handlowych,
  • Doświadczenia w budowaniu relacji biznesowych,
  • Bardzo dobrej znajomości przedmiotowego rynku w podległym województwie,
  • Posiadania własnej działalności lub chęć jej założenia,
  • Doświadczenia w prowadzeniu samochodu i niekaralności,
  • Stałego dostępu do internetu,
  • Pozytywnej opinii z poprzedniego miejsca pracy.

Oferujemy

  • Bardzo wysokie zarobki zależne od wyników pracy,
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i dużą samodzielność,
  • Szkolenia początkowe i systematyczne szkolenia zawodowe,
  • Samochód oraz inne narzędzia informatyczne niezbędne do pracy,
  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii,
  • Stabilną pracę w firmie z wieloletnią tradycją.