Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Poland Optical Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie, Poznań i okolice
praca stacjonarna
6368 dni temu

Ogłoszenie numer: 28388, z dnia 2007-04-12

Importer urządzeń optycznych oraz okulistycznych

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, Poznań i okolice

Opis stanowiska

Regionalny przedstawiciel handlowy w zakresie wyposażenia zakładów optycznych i gabinetów okulistycznych

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, - obsługa komputera, - łatwość nawiązywania kontaktów, - znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym, - mile widziana znajomość rynku optycznego i okulistycznego.

Oferujemy

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, motywujący system wynagrodzeń, telefon oraz samochód służbowy