Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Śląska Fabryka Lamp Żarowych HELIOS
lubelskie, Olsztyn, Białystok, Ełk, Suwałki, Warszawa, Siedlce, Lublin
praca stacjonarna
6430 dni temu

Ogłoszenie numer: 27155, z dnia 2007-03-12

Firma produkcyjna

Miejsce pracy: lubelskie, Olsztyn, Białystok, Ełk, Suwałki, Warszawa, Siedlce, Lublin

Opis stanowiska

·Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długofalowych relacji z istniejącymi klientami firmy, -Monitorowanie działań konkurencji, ·Realizowanie budżetu i planu sprzedaży

Wymagania

·Minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, preferowana branża oświetleniowa lub elektroinstalacyjna oraz praktyczna znajomość technik sprzedaży, ·Wysoka kultura osobista, -Komunikatywność, dyspozycyjność i gotowość do bardzo częstych wyjazdów służbowych ·Prawo jazdy kategorii B oraz dostęp do stałego łącza internetowego

Oferujemy

Stabline i dobre warunki pracy w zakładzie o wieloletnich tradycjach produkcyjnych.