Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Doradztwo Personalne Flar
lubuskie
praca stacjonarna
4505 dni temu

Ogłoszenie numer: 198099, z dnia 2012-03-16

Nadesłane CV spełniajace kryteria zostana przekazane Pracodawcy

Miejsce pracy: lubuskie

Nr Ref.: RPH/Szalunki

Opis stanowiska

FILAR Doradztwo Personalne od 1996 roku z sukcesem zajmuje się rekrutacją i selekcją najlepszych specjalistów różnych branż. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na ugruntowanie nam pozycji specjalisty w swojej dziedzinie oraz wykreowanie obrazu rzetelnego partnera biznesowego.

Dla naszego Klienta, międzynarodowego  koncernu z branży budowlanej, działającej również z sukcesem w Polsce do jednego z  oddziałów w Szczecinie poszukujemy kandydatów.

Obowiazki:

• Profesjonalne doradztwo techniczne na budowie
• Dobór rozwiązań szalunkowych dla indywidualnych projektów
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz zarządzanie bazą obecnych

l

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne preferowane budowlane
• Doświadczenie handlowe w branży budowlanej
• Znajomość rynku budowlanego

  • Mile widziana znajomośc języka angielskiego i lub hiszpańskiego
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem prowizyjnym , stabilne zatrudnienie
• Liczne szkolenia
• Samochód sółuzbowy
• Możliwość rozwoju zawodowego

Wynagrodzenie

Od 4000 do 8000 PLN