Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Regionalny Przedstawiciel Handlowy

IPK sp. z o.o.
mazowieckie, województwo mazowieckie
praca stacjonarna
4832 dni temu
IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

IPK Sp. z o. o. działa na rynku doradztwa personalnego od 1991 roku. Prowadzimy rekrutacje na terenie Europu za zlecenie firm różnych branż. Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: PHZ-AZ/05/11/praca

Miejsce pracy: województwo mazowieckie

Opis stanowiska:
  • prowadzenie aktywnej sprzedaży produktów firmy na terenie województwa mazowieckiego;
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi klientami;
  • prowadzenie negocjacji;
  • monitorowanie działań konkurencji;
  • współpraca z Product Managerami.

Od kandydatów wymagamy:

Od idealnych kandydatów oczekujemy:

  • minimum średniego wykształcenia;
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy w branży budowlanej;
  • doświadczenia w sprzedaży do klientów hurtowych;
  • doświadczenia w prowadzeniu prezentacji;
  • doświadczenia w prowadzeniu negocjacji handlowych;
  • dynamizmu w działaniu i ukierunkowania na cel;
  • umiejętności nawiązywania kontaktów biznesowych;
  • otwartości na nowe doświadczania, chęci do nauki;
  • dobrej znajomości pakietu MS Office.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn.zm.).”