Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Regionalny Przedstawiciel Handlowy

COVIDIEN
Poznań
praca stacjonarna
4878 dni temu

Ogłoszenie numer: 145851, z dnia 2011-04-08

COVIDIEN

Covidien jest niekwestionowanym światowym liderem na rynku aparatury medycznej, zaopatrzenia medycznego oraz produktów farmaceutycznych. Spółka ta, której obroty rocznie sięgają 10 mld USD, zatrudnia ponad 40,000 pracowników z zaangażowaniem wspierających personel medyczny. Będąc firmą o globalnym zasięgu, Covidien stworzył sieć partnerskich relacji z profesjonalistami z branży medycznej w ponad 130 krajach na całym świecie. Identyfikując potrzeby pacjentów tworzy innowacyjne rozwiązania i produkty przyczyniające się do polepszenia jakości opieki medycznej i ratowania życia.

Obecnie do naszej firmy w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: 10-2072

Opis stanowiska

Jako Regionalny Przedstawiciel Handlowy odpowiedzialna/y będziesz za:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długofalowych relacji z obecnymi klientami firmy (szpitale oraz główne ośrodki kliniczne),
  • prezentowanie oraz sprzedaż produktów z zakresu Energy based Devices (generatory elektrochirurgiczne oraz generatory do termoablacji i termoresekcji oraz oprzyrządowanie do wyżej wymienionych urządzeń)
  • przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych oraz przetargów,
  • realizowanie budżetów, planów sprzedaży oraz działań promocyjno-edukacyjnych poprzez wdrażanie programu „concept selling",
  • monitorowanie realizacji zamówień klientów oraz działań konkurencji.

Wymagania

Czy chcesz stać się częścią zespołu Covidien i przyczynić się do jego rozwoju, a tym samym zapewnić sobie stałą i ciekawą pracę?

Jeśłi posiadasz:

  • wykształcenie wyższe ( *studia medyczne lub techniczne będą dodatkowym atutem),
  • prawo jazdy kategorii B,
  • doświadczenie w sprzedaży „business to business",
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • umiejętność nawiązywania trwałych relacji
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Jeśłi jesteś osobą:

  • kreatywną i zdeterminowaną w osiąganiu wyników,
  • dyspozycyjną.

* Doświadczenie w sprzedazy w branży medycznej oraz znajomość ustawy o zamówieniach publicznych będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • zatrudnienie w globalnie działającej korporacji, której najwyższej jakości produkty zajmują wiodącą pozycję na rynkach międzynarodowych,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • kompleksowe przygotowanie do wykonywanych obowiązków – udział w profesjonalnych szkoleniach w kraju i zagranicą,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • rzeczywistą możliwość rozwoju zawodowego,
  • kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop),
  • pakiet benefitów.